LOXEAL 58-10 250ml KLEJ USZCZELNIACZ DO GWINTÓW BIAŁY PTFE

244,00 zł
Brutto

LOXEAL 58-10 250ml KLEJ USZCZELNIACZ DO GWINTÓW BIAŁY PTFE

Ilość

LOXEAL 58-10 jest jednoskładnikowym anaerobowym środkiem średniej wytrzymałości i wysokiej lepkości, modyfikowany PTFE do uszczelniania gwintów stożkowo-cylindrycznych o maksymalnych rozmiarach elementów hydraulicznych i pneumatycznych.

Produkt działa również antykorozyjnie.

LOXEAL 58-10 wyróżnia się odpornością na glikol propylenowy

Utwardzanie produktu następuje po odcięciu dopływu powietrza (tlenu) w szczelinie pomiędzy dwoma metalowymi powierzchniami (w gwincie).

Produkt znajduje szczególne zastosowanie tam, gdzie wymagany jest utrudniony demontaż oraz mogą wystąpić duże ciśnienia mediów w uszczelnianych instalacjach.

Dane techniczne :

-max średnica gwintu M80, 3", 0,50mm

-Lepkość  40,000-100,000

-kolor biały/F

-czas wiązania 5-10 min

-wytrzymałość na ścinanie - 6-13 N/mm2

TYPOWE ZASTOSOWANIA:

Klej tworzy elastyczną spoinę, która uszczelniając gwint zastępuje inne metody uszczelniania: przędzę, pakuły, pasty, taśmę teflonową itp. Produkt odporny jest na gaz, powietrze, wodę, oleje, zasady i wiele innych chemikaliów oraz na uderzenia i drgania. Utrzymuje swoje właściwości w szerokim zakresie temperatur pracy.

Znajduje szczególne zastosowanie tam gdzie wymagany jest sporadyczny i demontaż połączeń gwintowych normalnymi narzędziami.

Klej gwarantuje ponadto 100% zabezpieczenie przed korozją oraz szczelność. Dodatek substancji fluoryzującej pozwala na stwierdzenie obecności kleju w gwincie przy użyciu lampy UV.

Szczelność połączenia osiągana jest przy całkowitym wypełnieniu zwoju w gwincie.

58-10-250
9996 Przedmioty