Zmywacz do stali nierdzewnej chromu INOX AGD 400ml

24,78 zł
Brutto

PULSAR antystatyczny preparat do czyszczenia i nabłyszczania stali nierdzewnej i chromu 400ml

Ilość

PULSAR antystatyczny preparat do czyszczenia i nabłyszczania stali nierdzewnej i chromu 400ml

OPIS PRODUKTU:

PULSAR preparat do czyszczenia i nabłyszczania stali nierdzewnej – to specjalistyczny produkt w aerozolu przeznaczony do czyszczenia i nabłyszczania dużych powierzchni wykonanych ze stali szlachetnych (stale nierdzewne). Produkt powstał w oparciu o analizę składów chemicznych najlepszych dostępnych obecnie na rynku produktów tego rodzaju. Głównymi komponentami aerozolu PULSAR są środki rozpuszczające różnego rodzaju zabrudzenia oraz preparat zabezpieczający powierzchnie o działaniu antystatycznym. Aerozol posiada przyjemny zapach co wyróżnia go spośród produktów dostępnych na rynku.

PULSAR preparat do czyszczenia i nabłyszczania stali nierdzewnej przeznaczony jest zarówno do użytku przez profesjonalistów, jak i w gospodarstwie domowym.

Usuwa brud, tłuszcz, oleje oraz zanieczyszczenia organiczne na powierzchniach wykonanych ze stali nierdzewnych i metali kolorowych (aluminium, mosiądz, brąz, miedź). Zastosowana mieszanina składników w aerozolu gwarantuje natychmiastowy i długotrwały efekt oraz nie wymaga pracochłonnego polerowania powierzchni.

TYPOWE ZASTOSOWANIA:

PULSAR preparat do czyszczenia i nabłyszczania stali nierdzewnej przygotowany został dla użytkowników, którzy czyszczą wyprodukowane detale wykonane w całości lub w części ze stali nierdzewnych w końcowym etapie produkcji na liniach montażowych: okapów, zmywarek, zlewozmywaków, pralek, lodówek, komputerów, maszyn spożywczych, chłodni, blatów roboczych ciągów technologicznych i transporterowych, silosów, zbiorników itd.

Preparat PULSAR stosowany jest także w serwisach naprawczych ww. urządzeń po zakończeniu napraw. Zastosowany zestaw rozpuszczalników oraz antystatyczne i zapachowe środki powierzchniowo czynne, tworzą unikalną kompozycję, która szybko czyści powierzchnię pozostawiając ją na długo zabezpieczoną. Komponenty zastosowane w preparacie PULSAR nie są agresywne w stosunku do tworzyw sztucznych, lakierów i gumy.

Preparatu PULSAR nie należy stosować na powierzchnie porowate (np. nielakierowane drewno, płyty kartonowogipsowe, skóra naturalna), ponieważ może zostawiać plamy lub je odbarwić.

Zawsze zaleca się wykonanie próby w przypadku nowych zastosowań.

KAAZINSTAL400
10000 Przedmioty