PULSAR U95 DODATEK DO BENZYNY ZASTĘPUJĄCY OŁÓW 50ml 24szt.

240,00 zł
Brutto

PULSAR U95 DODATEK DO BENZYNY ZASTĘPUJĄCY OŁÓW 50ml 24szt.

Ilość

PULSAR U95 DODATEK DO BENZYNY ZASTĘPUJĄCY OŁÓW

ZESTAW 24 OPAKOWANIA PO 50ml zapakowane w oryginalny karton.

OPIS PRODUKTU:

Preparat przeciwstukowy wyprodukowany na bazie koncentratu potasowego firmy BASF.

Zastosowanie U-95 obejmuje także profilaktyczne działanie w kierunku ochrony silnika przez poprawę jakości spalania etyliny pochodzącej z różnych źródeł.

Preparat podnosi jakość spalanego paliwa przez co poprawia się kultura pracy silnika zmniejsza się także zużycie paliwa. U-95 poprawia znacząco rozruch silników benzynowych na zimno.

Dodatek zapobiega stukowemu spalaniu się paliw benzynowych i jest niezbędny przy tankowaniu paliw bezołowiowych do starszych silników, które przystosowane były jedynie do paliw zawierających związki ołowiowe.

Preparat Pulsar U-95 należy stosować w rozcieńczeniu 1:1000 to znaczy, że opakowanie 50 ml przeznaczone jest na 50 litrów paliwa bezołowiowego.

Zwiększenie stężenia preparatu nie powoduję żadnych skutków ubocznych dla silnika spalinowego. Nie stosowanie tego produktu w silnikach starszej generacji powoduję bardzo szybkie uszkodzenie gniazd zaworowych i konieczność remontu silnika.

Preparat można stosować profilaktycznie jako środek przeciwdziałający stukowemu spalaniu się mieszanki (klekotanie zaworów). W ten sposób zabezpieczamy gniazda zawoi zawory przed uszkodzeniem spowodowanym używaniem paliwa o różnej liczbie oktanowej.

KPU95_24
9996 Przedmioty