PULSAR ZMYWACZ DO NAKLEJEK ETYKIET GUM PLAM 150ml

16,56 zł
Brutto

PULSAR ZMYWACZ DO NAKLEJEK ETYKIET GUM PLAM 150ml

Ilość

ZMYWACZ DO ETYKIET, NAKLEJEK, GUM DO ŻUCIA, ODPLAMIACZ 150 ml

OPIS PRODUKTU:

PULSAR Zmywacz do etykiet i gumy do żucia - to bezchlorowy środek chemiczny do usuwania naklejek, pozostałości po nich oraz do usuwania gumy do żucia i plam.

Produkt jest specjalnie opracowaną kompozycją składników, które szybko i skutecznie rozpuszczają kleje samoprzylepne stosowane w podłożach etykiet i naklejek.

Zmywacz jest bezbarwny, posiada przyjemny zapach i nie plami ani nie uszkadza delikatnych powierzchni.

Szczególnie przeznaczony jest do usuwania naklejek z szyb samochodowych, z karoserii, z szyb okiennych i framug, z mebli, z paneli, z ceramiki, z tworzyw sztucznych, z AGD, z ozdób i zabawek.

Ma zastosowanie w dziesiątkach różnych przypadków.

TYPOWE ZASTOSOWANIA:

PULSAR Zmywacz do etykiet i gumy do żucia przeznaczony jest do prac wykończeniowych polegających na usuwaniu etykiet i naklejek oraz pozostałości po nich.

Często efekt końcowy zależy od dobrego wyczyszczenia pozostałości z klejów w czym jest bardzo pomocny nasz preparat.

Skład produktu został tak opracowany aby uzyskać jak najlepsze wyniki jednocześnie nie uszkadzając delikatnych powierzchni jak np. lakier samochodowy czy framugi okienne.

Skład opracowany w naszym produkcie pozwala na usuwanie także innych niepożądanych substancji jak np. guma do żucia. Usuwa także wiele rodzajów plam często przytrafiających się szczególnie na częściach garderoby.

Aerozol wyposażony jest w specjalistyczny aplikator w formie twardego pędzelka, który ułatwia nanoszenie zmywacza dokładnie tam, gdzie powinien on się znaleźć, czyli pomiędzy naklejką a powierzchnią do której przylega naklejka.

KAAZETY150
10000 Przedmioty