ZMYWACZ TECHNICZNY PULSAR DO METALU SZKŁA 750ml

24,60 zł
Brutto

ZMYWACZ TECHNICZNY PULSAR DO METALU SZKŁA 750ml

Ilość

PULSAR ZMYWACZ TECHNICZNY 750ml

Bezchlorowy środek czyszczący w aerozolu do szybkiego zmywania z powierzchni większości preparatów chemicznych trudnych do usunięcia.

PULSAR ZMYWACZ TECHNICZNY zawiera składniki, które rozpuszczają stwardniałe smary (syntetyczne jak i naturalne), osady, stare warstwy klejów, woski, oleje i inne zanieczyszczenia. Zastosowana mieszanina rozpuszczalników i związków powierzchniowo czynnych działa szybko i skutecznie na większość zabrudzeń występujących w przemyśle maszynowym jak i w motoryzacji. Preparat nie pozostawia plam ani nalotów.

Typowe zastosowania:

ZMYWACZ TECHNICZNY PULSAR jest najlepszym sposobem przygotowania powierzchni przy pracach montażowych, naprawczych, w technice warsztatowej i w przemyśle.

Idealnie nadaje się do przygotowania elementów przed montażem sprzęgieł, tarcz hamulcowych, przekładni, elementów skrzyń przekładniowych i innych urządzeń narażonych na działanie smarów, olejów a także zabrudzeń przemysłowych.

Nieodzowny w pracach konserwacyjnych. Łatwo usuwa stare konserwacje przed nałożeniem nowych powłok ochronnych. Znakomita penetracja aktywnych związków czyszczących pozwala przywrócić dawną funkcjonalność mechaniczną podzespołów mechanicznych.

Typowe własności produktu:

Kolor: przezroczysty, bez zawiesin

Zapach: charakterystyczny

Lepkość: 0,5 - 0,8 mPa.s

Temperatura zapłonu: <21oC(-20oC)

Temperatura samozapłonu: >223oC

Gęstość (w 20 oC): 0,75 - 0,77 g/cm3

Korozyjność: brak

Trwałość: 18 m-cy w oryginalnym opakowaniu

Rozpuszczalność:

- w wodzie: nie miesza się

- w rozpuszczalnikach organicznych: miesza się

Wskazówki praktyczne:

Powierzchnię przed zmywaniem należy oczyścić wstępnie mechanicznie z luźno przylegających pozostałości klejów, starych smarów i brudu. PULSAR ZMYWACZ TECHNICZNY należy nanosić cienką warstwą na powierzchnię przeznaczoną do zmywania i pozostawić na kilkadziesiąt sekund.

Rozpuszczone pozostałości usuwać szmatką lub ręcznikiem papierowym. Zmywacz nanosić wielokrotnie, aż do uzyskania całkowicie czystej powierzchni. Na porowatych lub wsiąkliwych powierzchniach po wyczyszczeniu ZMYWACZEM TECHNICZNYM konieczne jest odczekanie dodatkowo od 10 do 15 minut dla całkowitego odparowania preparatu.

PULSAR ZMYWACZ TECHNICZNY zawiera silne rozpuszczalniki, jest łatwopalny ale nie wywołuje korozji. Nie zaleca się stosowania zmywacza na powierzchnie z tworzyw sztucznych oraz lakierowane. Zaleca się wykonanie próby w przypadku nowych zastosowań.

KAAZT750
9992 Przedmioty