• Nowy

PULSAR SUCHY SMAR TEFLONOWY 400ml PTFE TEFLONOWY

19,68 zł
Brutto

PULSAR SUCHY SMAR TEFLONOWY 400ml PTFE TEFLONOWY

Ilość

PULSAR SUCHY SMAR TEFLONOWY 400ml

Odporny na obciążenia i temperatury od -240oC do +260oC (krótkotrwale +315oC) ZAWIERA PTFE (TEFLON)

Smar na bazie PTFE (teflon), tworzący na podłożu suchą warstwę poślizgową. Zapobiega zatarciom, chroni powłokę zewnętrzną, stosowany przy produkcji kabli, chroni przewody elektryczne, czyści powierzchnie pozostawiając cienką, nieklejącą powłokę.

Zastosowanie:

SUCHY SMAR TEFLONOWY stosuje się na elementy, które nie mogą być smarowane tłustymi substancjami ze względu na przywieranie zanieczyszczeń i kurzu np. prowadnice szuflad w meblach, przenośniki taśmowe, koła zębate, łańcuchy, gwinty, narzędzia tnące, uszczelniania papierowe i korkowe. Ma zastosowanie w różnych gałęziach gospodarki: przemysł tekstylny, optyka, motoryzacja, elektrotechnika, rolnictwo, przemysł maszynowy, przemysł meblarski. Niezastąpiony w niskich temperaturach.

Sposób użycia:

Zawartość rozmieszać energicznie wstrząsając opakowaniem. Nanosić na powierzchnię z odległości 10-15 cm. Pozostawić do odparowania rozpuszczalnika. SUCHY SMAR jest nietoksyczny i fizjologicznie obojętny, bezzapachowy. Powierzchnia pokryta smarem jest sucha i pozostaje na niej biały nalot.Pojemnik podczas rozpylania zawartości trzymać pionowo zaworem do góry lub odwrotnie.

KKAT400
10000 Przedmioty