PULSAR ZMYWACZ SPECJALISTYCZNY S2 DELIKATNY 750ml

22,48 zł
Brutto

PULSAR ZMYWACZ SPECJALISTYCZNY S2 DELIKATNY 750ML

Ilość

PULSAR ZMYWACZ SPECJALISTYCZNY S2 750ml

Delikatny, nie niszczy czyszczonych powierzchni

OPIS PRODUKTU:

PULSAR ZMYWACZ S2 - to bezchlorowy środek czyszczący w aerozolu do szybkiego zmywania z powierzchni większości preparatów chemicznych trudnych do usunięcia.

PULSAR ZMYWACZ S2 został opracowany na składnikach, które rozpuszczają bardzo szerokie spektrum substancji. Dzięki doświadczeniu i wielu badaniom połączyliśmy substancje czyszczące, które w normalnych warunkach nie mieszają się ze sobą ze względu na różną polarność.

Uzyskany w ten sposób produkt cechuje się zaskakującymi własnościami. PULSAR ZMYWACZ S2 rozpuszcza i zmywa z powierzchni zanieczyszczenia i osad nie wchodząc w reakcję nawet z delikatnymi, lakierowanymi powierzchniami.

Zmywacz zawiera składniki, które rozpuszczają stwardniałe smary (syntetyczne jak i naturalne), osady, kleje, woski, pisaki permanentne, tusze, oleje, smołę i wiele innych zanieczyszczeń. Zastosowana mieszanina związków powierzchniowo czynnych i rozpuszczalników działa szybko i skutecznie na większość uporczywych zabrudzeń występujących w przemyśle maszynowym jak i w motoryzacji. Preparat nie pozostawia plam ani nalotów jednocześnie pozostawiając na czyszczonych elementach przyjemny zapach.

Produkt w aerozolu zapewnia ekonomiczne wykorzystanie zmywacza i jednakowe, niezmienne działanie produktu od początku do końca opakowania.

TYPOWE ZASTOSOWANIA:

PULSAR ZMYWACZ S2 opracowany został z myślą o przemyśle meblarskim, ale zastosowany skład rozpuszczalników jest najlepszym sposobem przygotowania powierzchni przy pracach montażowych, naprawczych, w technice warsztatowej i w przemyśle.

Idealnie nadaje się do przygotowania elementów przed montażem sprzęgieł, tarcz hamulcowych, przekładni, elementów skrzyń przekładniowych i innych mechanicznych urządzeń narażonych na działanie smarów, olejów i zabrudzeń przemysłowych.

Nieodzowny w pracach konserwacyjnych. Łatwo usuwa stare konserwacje przed nałożeniem nowych powłok ochronnych. Wysoka penetracja aktywnych związków czyszczących pozwala przywrócić dawną funkcjonalność mechaniczną podczas napraw i remontów podzespołów mechanicznych.

Składniki są nieagresywne w stosunku do delikatnych powierzchni takich jak lakiery samochodowe, powłoki meblowe, delikatne tworzywa sztuczne, itp.

PULSAR ZMYWACZ S2 jest przeznaczony do przygotowania powierzchni przy pracach dekoracyjnych i reklamowych.

Kolejną zaletą unikalnego składu jest duża skuteczność czyszczenia obudów sprzętu elektronicznego (drukarki, laptopy, telefony komórkowe, sprzęt AGD), desek rozdzielczych w samochodach (usuwa stare pozostałości z preparatów do nabłyszczania pozostawiając czystą, matową powierzchnię).

KAAZSS2750
10000 Przedmioty