PULSAR U95 DODATEK DO BENZYNY ZASTĘPUJĄCY OŁÓW 50ml

11,50 zł
Brutto

PULSAR U95 DODATEK DO BENZYNY ZASTĘPUJĄCY OŁÓW 50ml

Ilość

PULSAR U95 DODATEK DO BENZYNY ZASTĘPUJĄCY OŁÓW

OPIS PRODUKTU:

Preparat przeciwstukowy wyprodukowany na bazie koncentratu potasowego firmy BASF.

Zastosowanie U-95 obejmuje także profilaktyczne działanie w kierunku ochrony silnika przez poprawę jakości spalania etyliny pochodzącej z różnych źródeł.

Preparat podnosi jakość spalanego paliwa przez co poprawia się kultura pracy silnika zmniejsza się także zużycie paliwa. U-95 poprawia znacząco rozruch silników benzynowych na zimno.

Dodatek zapobiega stukowemu spalaniu się paliw benzynowych i jest niezbędny przy tankowaniu paliw bezołowiowych do starszych silników, które przystosowane były jedynie do paliw zawierających związki ołowiowe.

Preparat Pulsar U-95 należy stosować w rozcieńczeniu 1:1000 to znaczy, że opakowanie 50 ml przeznaczone jest na 50 litrów paliwa bezołowiowego.

Zwiększenie stężenia preparatu nie powoduję żadnych skutków ubocznych dla silnika spalinowego. Nie stosowanie tego produktu w silnikach starszej generacji powoduję bardzo szybkie uszkodzenie gniazd zaworowych i konieczność remontu silnika.

Preparat można stosować profilaktycznie jako środek przeciwdziałający stukowemu spalaniu się mieszanki (klekotanie zaworów). W ten sposób zabezpieczamy gniazda zawoi zawory przed uszkodzeniem spowodowanym używaniem paliwa o różnej liczbie oktanowej.

KPU95
9979 Przedmioty